JPG Boyut Düşürücü ve JPEG Görüntü Dosyası Boyutunu KB Çevrimiçi Olarak Ücretsiz Olarak Küçült

60% Compression

JPGSizeReducer.com, büyük boyutları (50 MB'a kadar Maksimum Dosya boyutuna izin verilir) Sıkıştırmak ve Küçültmek için kullanılan çevrimiçi bir görüntü sıkıştırma aracıdır. JPG veya JPEG Görüntüleri, 500KB, 200KB, 100KB, 50 KB, 30 KB, 20 KB ve hatta 10 KB ve kayıt olmadan veya giriş yapmadan Ücretsiz olarak indirin.

JPEG, sitelerinizdeki ve uygulamalarınızdaki fotoğraflar için en ünlü kuruluştur. Çok sayıda JPEG kaydı ideal basıncı kullanmaz ve önemli baytları boşa harcar.

Sitenizi daha hızlı yapın ve aktarım hızından tasarruf edin. JPG Size Reducer, JPG veya JPEG resimlerinizi %50-80 oranında geliştirirken, akla gelebilecek temel boyuta tam olarak açıklığı korur.

JPG sıkıştırma aracımız çok dilli olarak mevcuttur:

JPG Size Reducer

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Büyük JPG veya JPEG dosya boyutlarını çevrimiçi olarak ücretsiz olarak nasıl Küçültebilir ve Sıkıştırabilirsiniz?

  1. Küçültmek veya JPG resmini yeniden boyutlandırmak için sıkıştırmak istediğiniz herhangi bir JPG biçimindeki büyük boyutlu resmi yükleyin.
  2. Görüntü Yükle'yi tıklayın, Boyutu Yüzdeye Göre Ayarla'yı seçin ve 'Görüntüyü Sıkıştır' düğmesine basın.
  3. JPG biçimindeki resim, JPG biçimini yeniden boyutlandırmak için otomatik olarak sıkıştırılacak ve JPG biçiminde bir resim indirme bağlantısı sağlanacak
  4. Dönüştürülmüş veya yeniden boyutlandırılmış JPG resminizi ücretsiz olarak indirmek için "Resmi İndir"i tıklayın.

JPG Size Reducer

Büyük JPG veya JPEG'i Küçültmek ve Sıkıştırmak için Maksimum dosya boyutu nedir?

  1. JPG veya JPEG biçimindeki görüntü büyük boyutu 50 MB'a kadar Maksimum Dosya boyutu, görüntüyü küçültmek veya sıkıştırmak istediğinizde kullanılabilir.
  2. Dosya boyutundaki artışla sıkıştırma oranı artar, Boyutu Orana/Yüzdeye Göre Ayarla'yı seçin ve 'Görüntüyü Sıkıştır' düğmesine basın.
  3. JPG Sıkıştırma aracımız, görüntü boyutunu MB olarak küçültebilmeli veya jpg veya jpeg boyutunu MB olarak KB'ye indirebilmelidir
  4. Statik siteler için özel sıkıştırma.